Quartiy
v4.9 Sürüm Tanıtımı

Özel ve bizlere ait olan Quartiy Optimizasyon ürünümüz hakkında
buradan bilgi alabilirsiniz.Test Edildi

v4.9 sürümü yapılan test işlemlerinde
25 TL'lik ürünlerde %20,
50 TL'lik ürünlerde %40,
100 TL'lik ürünlerde %70 ve
Vip ürünlerimizde %100 performans sağlamaktadır.

Ping Optimizasyon

Oyunlarda yaşadığınız spike ve ping problemlerinizi en minimum seviyelere indirebilirsiniz

Birleştirici

Programımız sayesinde tek tık ile optimizasyon işlemi ile tüm işlemleri birleştirebilirsiniz

Optimizasyon

Oyunlarda yaşadığınız kasma, donma, ve drop problemlerinizi en minimum seviyelere indirebilirsiniz

v4.9 Müşteri Memnuniyet Skoru

Programlarımızın memnuniyet skorlarının kayıtlarını her zaman tutmaktayız ve v4.0 sürümü müşteri memnuniyet skoru: %96 olarak belirlenmiştir.

7/24 Destek

Programlarımız ile alakalı tüm problemlerinizi, sorunlarınızı, sorularınızı ve meraklarınızı destek sistemimiz ile ortadan kaldırıyoruz

Müşterilerimizin güvenliği bizim güvenliğimizdir, Ürün satın alırken dahil güvenliğinizi düşündüğümüzden dolayı ürünlerimizi Ödeme şirketlerinin internet servisine bağlanarak ürünlerimizi satın almaktasınız ve Yazılım ürünlerimiz ve diğer ürünlerimiz de herhangi bir şekilde kötü yazılım veya kod parçaçığı içermemektedir.

Düşük Bilgisayar sistemine sahip olan her oyuncunun bilgisayarını kasmadan, donmadan ve fps kayıpları yaşamadan akıcı bir şekilde oynamasını istemekteyiz.Yükselen piyasa koşullarında sisteminizin alabileceği maksimum optimizasyon değerleri aldırmayı hedefleyen bir misyon ve sisteme sahibiz.Bu söylediklerimiz sadece yazılım ürünlerimiz için geçerli değildir.Tüm ürünlerimiz için geçerlidir.

Ürünlerimizi satın almış tüm müşterilerimiz için bir randevu sistemimiz bulunmaktadır.Ürünülerimizi satın aldığınızda Canlı Destek ekibimize ulaşmanız gerekmektedir.Canlı destek ekibimize ulaştıktan sonra kendileri sizlere en uygun saatte randevu vermektedir.

Ürünlerimiz Windows 7,Windows 8,Windows 10(Tavsiye Edilen) İşletim sistemlerinde çalışmaktadır.Satın almış olduğunuz yazılım ürünlerimiz bilgisayarınıza kurulum ekiplerimiz tarafından kurulmaktadır, Kurulumunuz gerçekleştikten sonra sizlere bir Kullanıcı adı ve Şifre verilmektedir.Verilen bu bilgiler sayesinde programımıza giriş yapıp satın aldığınız ürünü seçip çalıştırmanız için gereklidir.

Optimizasyon Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi

FPS Optimizasyon hizmetimiz nedir?, ne tür avantajları vardır?, fiyatlara göre sağladığı performans nedir?
 • FPS Optimizasyon hizmetlerimiz, Öncelikli olarak kasma ve donma gibi problemlerinizi en minimum seviyede ortadan kaldırmayı amaçladığını lütfen unutmayınız, bilgisayarınızın oyun sırasında kullanması gerekmeyen tüm işlemlerinizi askıya almaktadır. Peki bu askıya alınan işlemlerden bizlere örnek verebilir misiniz? sorusuna istinaden bir kaç örnek tabiki verebiliriz.  Vermiş olduğumuz bu basit ve bir kaç örneği baz alarak internette bulunmuş olan basit ve işlevsiz işlemler ile lütfen karşılaştırma yapmayınız, Optimizasyon programımız gelişmiş optimizasyon işlemleri yapmaktadır, Uygulamalarımızın fiyatlara göre performans sağladığını belirtmek isteriz. peki hangi fiyatlara göre ne kadar performans alabilirim?

 • Tüm müşterilerimizin en merak ettiği sorulardan birisidir yukarıda belirtilen performans oranları ile fpslerinizde garanti olmamak şartıyla yükselmeler tabiki olabilmektedir, Eğer sisteminiz düşük veya sizlerin tabiriyle kötü bir durumdaysa 50 TL ve üzeri ürünlerimizi satın almanız önerilmektedir, Unutmayın ne kadar çok % performans o kadar çok kasma ve donma gibi problemlerinizde düşüş ve fps lerinizde yükselmeyi hedeflemektedir, ama tabiki fps konusunda bir garantimiz bulunmamaktadır.Ürünlerimizin öncelik amacı kasma ve donma gibi problemlerinizi en minimum seviyede ortadan kaldırmak olduğunu lütfen unutmayınız.

  > Ürünlerimizi incelemek veya satın almak için tıklayınız.
  > Program arayüzüne göz atmak için tıklayınız.
 • Ping Optimizasyon hizmetlerimizin, öncelik amacı pinginizin aniden fırlamasını önlemek sizleri daha verimli ve pingsiz sunuculara yönlendirmek ve pinginizi sabit tutmayı hedeflediğini lütfen unutmayınız. Ping Optimizasyon ürünümüz ile arkaplanda çalışan işlevsiz ve işe yaramayan internetinizi harcayan uygulamalar sonlandırılmaktadır.FPS Paketlerimizde ki gibi aynı şekilde Uygulamalarımızın fiyatlara göre performans sağladığını belirtmek isteriz. peki hangi fiyatlara göre ne kadar performans alabilirim?


  dipnot : Ürünümüz internet hızınıza herhangi bir etki etmemektedir.  > Ürünlerimizi incelemek veya satın almak için tıklayınız.
  > Program arayüzüne göz atmak için tıklayınız.
  • Vip ürünlerimiz %100 sizlere performans ve öncelik sağlamaktadır.
  • Global+ dahil ve altındaki ürünlerin sizlere düşük performans ve düşük öncelik sağladığını unutmayınız.
  • Vip ürünler ile yeni gelebilecek program versiyonları ve güncellemelerine daha hızlı erişebilir ve ücretsiz bir şekilde elde edebilirsiniz.
  • Vip ürünlerimiz de bulunan her ürün %100 performans oranında çalışmaktadır, sunuculara ve hizmetlerimize en iyi şekilde öncelikli olarak bağlanabildiğinizi unutmayınız.


  > Ürünlerimizi incelemek veya satın almak için tıklayınız.
  > Program arayüzüne göz atmak için tıklayınız.